Anasayfa Hakkımızda Ürünler İletişim Adres
 
   GÜL Boya Firma Tanıtımı »
GÜL Boya Fotogaleri
   Tarihçe; GÜL BOYA Oto Boya Satışı firmasının temelleri; 1992 yılında İstanbul ilinin Maslak ilçesi Atatürk Oto Sanayii Sitesinde kuruldu. Başlangıçta kişisel işletmeyle başlayan faaliyetler zamanla büyüyerek, bugünkü şekli ile güven odaklı ve müşteri memnuniyetini temel alan, sektörde önde gelen lider firmalardan biri olmuştur. İşletmemiz bugün geldiği noktada iş hacmini genişleterek ürün portföyünü arttıırmış, Sektörün en güvenilir ve kaliteli markalarından; Standox; Duxone, Meguiars, 3M, Sata, Teroson, Star Line, Multimix ve Dupont gibi markalar ile iş anlaşmaları yaparak bu firmaların ürünlerini de portföyüne kazandırmış ve daha da büyümüştür. Türkiye'de başta İstanbul Oto Sanayii olmak üzere bir çok firmaya yaygın servis ağı ile ürün dağıtımı yapmaktayız.
Başladığımız günden beri, taahhüdümüz altındaki işlerde, kaliteden ödün vermeden ekonomik, güvenilir, teknik ve estetik, oto sanayii normlarına uygun olarak ve siparişi alınan işleri süresinde teslim etmeyi prensip edinerek, insana ait kaliteli ve fonksiyonel ürünler üretmeye çalıştık. Her türlü oto boya ve özel renkleri uzman kadromuzla bilgisayar sistemiyle en uygun şekilde, kendi makinelerimizi kullanarak standartlara uygun renk tonlarını hatasız olarak üreterek müşterilerimize sunmaktayız.
    Rekabet gücümüzü müşteri odaklı üretim anlayışına dayandırarak, daima en iyi teknoloji ve yüksek kalitede Oto Boya Sanayii ürünlerini üretmekle almaktayız.
Ayrıca firmamız; Oto Boya Sanayisine ait tüm güncel ürünleri, kendi bünyemizde olan depomuzda bulundurarak, müşterilerimize zaman kaybı yaşatmadan, sipariş edilen ürünleri servis ağı ile anında tedarik etmekteyiz.
    Misyonumuz; GÜL BOYA Oto Boya Satışı Firması, faaliyetlerini yürütürken sektörde kendine yer etmiş önemli ve kaliteli markaların ürünlerini satarak, sorunsuz ve kaliteli ürün teslimi anlayışını, doğal çevrenin korunması amacını gütmenin yanında, işçi sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının iyileştirilmesi konularını şirket misyonu haline getirmiştir.
    Vizyonumuz; Bu misyon doğrultusunda felsefemiz doğru malzeme, doğru teknik kadro ve doğru ekipler ile yola çıkarak (Toplam Kalite Anlayışı), yaptığımız işin arkasında olmak ve sektörde en güvenilir firmalardan biri olmayı, Türkiye'nin kalkınması ve Ülke çıkarlarını gözetmeyi hedeflemektedir.
Bu İnternet Sitesi; GÜL BOYA'nın Resmi İnternet Sitesidir. Yayın Hakları Saklıdır. © 2010 - Turkey